Mijn naam is Antoine en heb sinds dat ik mijn rijbewijs heb een Renault in mijn bezit.
Ik ben begonnen met een Renault twingo, welke ik kocht toen zij 3 jaar oud was.
Deze had ik naar mijn eigen wensen aangepast.
Gele stootstrippen en schelpjes, sebring auspuff, 4 cm verlaagd, leder stuurwiel en Momo ferrari 2 velgen.
Nadat ik de twingo 2 jaar in mijn bezit heb gehad, heb ik deze door verkocht aan mijn ouders. Zij hebben er daarna nog een jaar of 4 in gereden.
Ik was eigenlijk al heel lang van plan om een clio 16v aan te schaffen, alleen vind er maar eens 1 in orginele staat en met weinig km's. Dit was in 1998..
Na lang zoeken en veel auto's bekijken kwam ik mijn 16v tegen, ergens bij een dealer in een hoekje verstopt.
Het was een, toen nog, grijs kenteken (lichte vracht) wat ik persoonlijk niet zo erg vond. Meteen een afspraak gemaakt en na 1 week was ik de nieuwe eigenaar.
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/378242_2376146621242_1957304534_n.jpg)
De eerste verandering kwam snel na de aanschaf, 1,5 gr camber op de voorwielen en 4 cm verlaagd. Tevens werd er een gr N baksteun (hondenbot) gemonteerd, dit alles werd gedaan door Peter Achterberg. Een half jaartje later was de chip en de luchtinlaat aan de beurt, ook hiervoor ben ik naar Vlaardingen gereden.
Verlaging en remmen:
Omdat de remmen vervangen diende te worden, had ik gekozen voor Sandtler Gr N remschrijven in combinatie met Ferrodo DS2500 blokken, rvs leidingen en DOT 5.1 remolie. Niets speciaals anzich, maar het remde al meteen stukken beter. Later is de Clio door mabotuning voorzien van remklauwen met een grotere diameter remcilinder en een HRC van een laguna. De schokdempers zijn vervangen door Gele koni's, maar zullen binnenkort vervangen gaan worden door KW coilovers incl AST aangepaste topmounts.
Banden en Velgen:
Bij aanschaf van de Clio was de banden/vegen combinatie Speedline maracana icm michelin rubber. De banden werden al snel vervangen door Toyo's. Toyo zal waarschijnlijk altijd het merk band blijven voor mijn Clio 16v. Als vervanger van de Seedline's heb ik er jaren later ex Verschuur stalen cup velgen gemonteerd. Naast die 2 setjes velgen beschik ik over een originele set stalen evolution en wederom ex Verschuur 'clio williams' cup velgen.
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/268690_1453099385638_1729719_n.jpg)
Interieur:
De stoffen deurbekleding heb ik vervangen voor een alcantara versie, het dashboard en wat andere delen heb ik laten flocken. Tevens ben ik aan mijn derde stuur toe. Na het originele 16v stuur kwam een 30 cm OMP suede stuur incl naafverlenger. Dit stuur wordt vervangen voor een stuur dat gebruikt wordt in een cup clio III. Tevens staat in planning een stoel uit diezelfde type wagen.
Half 2010 heb ik een OMP kooi aangeschaft welke door de Fam Kroonenburg naar tevredenheid is ingebouwd.
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/226859_1357379432699_486546_n.jpg)
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/562795_2376169261808_1615924526_n.jpg)
Na 2 jaar van stilte en tegenslagen zit er nu eindelijk weer vaart in het projektje. De Clio staat bij een monteur voor diverse werkzaamheden. Planning is om de auto begin volgend jaar weer op te gaan halen met wat nieuwe onderdelen zodat hij er weer een jaar of 5 tegenaan kan. Zodra hij weer thuis is kan ik beginnen aan het afbouwen van de auto. In eerste instantie moet het een 1:1 versie worden an de Clio 16v schaal 1:18 die ik gebouwd heb. Later wordt hij misschien voorzien van originele bestickering.
(https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/249792_1393113446027_4439548_n.jpg)
Hobbies...
Naast het dagelijks bezoeken van de diverse site's en het onderhouden van mijn eigen site's bezoek ik graag meetings en autosport evenementen. Waarbij mijn andere hobby goed van pas komt, foto's maken.
Deze foto's zijn terug te vinden op mijn site: www.superkitcar.nl (http://www.superkitcar.nl) of .net .
Mochten jullie nog vragen hebben hoor ik het graag.
Antoine
http://www.superkitcar.nl
http://www.renaultclio16v.nl
http://www.r5at.com
http://www.renault5alpineturbo.com
Alsnog welkom Antoine, lekker bezig met de 16V 8)
Mooi project, leuk om te volgen
Dank jullie. Ik zal vandaag of morgen een update geven wat er de laatste weken allemaal is gebeurd en wat er nog moet gebeuren.
Nog een aantal foto's en een kleine update..
Samen met een half broer/zus een Rally Clio Williams. Let ook op de lijnen..
(http://fotos.renaultclio16v.nl/1.JPG)
Drie foto's gemaakt in verschillende jaargetijden:
(http://fotos.renaultclio16v.nl/4.jpg)
(http://fotos.renaultclio16v.nl/7.jpg)
(http://fotos.renaultclio16v.nl/11.jpg)
Rick en Siem druk aan het passen en meten:
(http://fotos.renaultclio16v.nl/10.jpg)
De nieuwe stoelen worden getest:
(http://fotos.renaultclio16v.nl/3.jpg)
Voor zover de foto's.
Wat is er allemaal in de afgelopen weken gedaan aan de Clio:
* Nieuwe koppeling AP
* Nieuwe distributieset
* Nieuwe waterpomp
* Nieuwe radiateur
* Nieuwe fusee kogels
* Nieuwe vloeistoffen
* aantal onderdelen netjes gemaakt
* 2 slangen vervangen naar een silicone versie
* Aangepaste AST topmounts (ik had de eerste versie zonder die goede moer)
* KW variant 2 dempers
Wat moet er nog gebeuren:
* Stoel(en) monteren
* Rolkooi stralen en poedercoaten
* Luchtinlaat in de bumper monteren en aansluiten op de slang: Done
* Afdekplaat dashboard aanpassen ivm rolkooi
* Nieuwe remleidingen laten maken (goodridge zijn voor mijn klauwen niet passen)
* Helmenbak monteren
* vloer achter netjes maken
De Renault Sport stoel (Sabelt) is woensdag van eigenaar verwisseld, ik wil een ander model stoel.
Dit foto's die ik afgelopen weekend heb gemaakt tijdens de terug weg vanuit Limburg.
De AST topmounts:
(http://fotos.renaultclio16v.nl/5.jpg)
De eerste rit heeft de Clio zonder problemen overleefd.
(http://fotos.renaultclio16v.nl/6.jpg)
Langs het oude, verwaarloosde circuit in Baarlo:
(http://fotos.renaultclio16v.nl/8.jpg)
Wat zijn de ervaringen:
Net voor verstrek hadden we de demping van de KW dempers zo afgesteld dat de stand bij beide hetzelfde was. Na een kleine 4 km heb ik toch maar snel de knop weer gepakt en de andere kant in gedraaid. Conclusie..KW en AST is een goede combinatie alleen ontzettend stug. Zelfs nu de dempers in de zachtste stand staan, moet je oppassen met je kunst gebit :-)
Gisteren nog wat kleine onderdelen besteld bij de dealer om het geheel weer mooi te maken. Ik had ook nog een wisserarm nodig..deze heb ik maar laten liggen (50€) :-[
Welkom Antoine. Mooie Clio met mooie aanpassingen. /worship
Zeldzaam zo'n Clio I 16 V, mooi hoor. Zijn kleine naafkapjes (die alleen de moer/dop afschermen) geen idee voor de velgen ?
Bedankt voor jullie reacties. Zeldzaam? Ja in Doorn stond er destijds maar 1 en dat was deze :-) die reactie kwam toen ook van jou Marcel ;-)
Haha, dat weet ik niet meer, zelf heb ik naafdopjes van de Clio I 16V als deze op stalen 14 inch wielen stond (met het oude logo) of dopjes met een nieuw logo die bv op een Kangoo zitten.
Het wordt tijd dat ik mijn Renault cd's weer eens bij elkaar ga zoeken en ga installeren. Dan kan ik eindelijk weer wat nummer opzoeken.
De naafkapjes die jij bedoelt zijn die grote ronde, die over de bouten valt. Ik heb ergens 1 kleine liggen, misschien eens kijken voor het nummer...
Ik bedoel de kapjes die geklemd zitten tussen/dmv de wielbouten, je bouten blijven dus zichtbaar.
Deze bedoel jij:
(http://ekehaar.dlinkddns.com/images/IMAG0991.jpg)
Die bedoelt Antoine.
Ja deze bedoel ik. Deze zit standaard gemonteerd op de stalen 16v velgen.
Leuk projectje :D Ik neem aan dat je er flink mee gaat rijden op het circuit?
Gerco.
Nee niet op het circuit. Het is echt een hobby Auto en misschien later iets speciaals met opvallende stickers.
De linker heeft bestelnummer 7700438116 en de rechter is 7700737333
(http://i154.photobucket.com/albums/s244/mvz71/105_2646.jpg) (http://s154.photobucket.com/user/mvz71/media/105_2646.jpg.html)
Gaaf! Bedankt voor de foto Marcel. De linker is de mooiste :-) , na de vakantie periode ga ik eens informeren/zoeken.
inschrijven voor Assen ... 8)
O die dingen bedoelde jij Marcel, ja die zijn inderdaad een stuk mooier ;D
Welkom bij deze leuke Club, echt een fraai project.
vr. groeten van Rein.
Vanaf volgend weekend heb ik weer een CRS waardig voertuig ipv de Seat. Er staat een Twingo gt te wachten op mij. Foto's komen wanneer ik mijn handtekening heb geplaatst.
Cool /worship
Nice gefeliciteerd man 8)
We zien de foto's wel verschijnen!
Vrijdag ga ik de handtekening zetten en dan komen meteen de foto's. Over een uur of 2 is hij van mij :-)
Fijne twingo is dat, 100 pk zorgt ervoor dat het een aangenaam scheurijzertje is, op mijn werk hebben we eenzelfde als huurauto, tijd geleden op cursus geweest, dus +-500 km kunnen rijden in 2 dagen met een twingo GT, de versnellingen zijn wel aan de korte kant gekozen naar mijn mening maar dat zorgt er wel voor dat de auto alert reageert op gasgeven.
Het viel me qua vermogen helemaal niet tegen Marcel. Een uurtje ervoor had ik in een dynamique gereden. Qua uitrusting (op een paar kleine dingen na) en zicht redelijk vergelijkbaar met de GT. Echter de extra 25 is erg goed merkbaar.
Snel wat foto's gemaakt afgelopen woensdag. Hopelijk wordt de Twingo Zaterdag afgeleverd.
(http://www.r5at.com/twingo/twingogt1.jpg)
(http://www.r5at.com/twingo/twingogt3.jpg)
(http://www.r5at.com/twingo/twingogt4.jpg)
(http://www.r5at.com/twingo/twingogt5.jpg)
(http://www.r5at.com/twingo/twingogt6.jpg)
(http://www.r5at.com/twingo/twingogt8.jpg)
Mooi scheur ijzertje! Toch een stuk leuker dan de seat eerlijk gezegd...
De Seat was een vervoer middel dat 7 jaar heeft voldaan aan de eisen. Nu is het weer tijd voor iets anders.
Waarom bv geen Twinog rs.... Die zijn een 3 a 4000 euro duurder. Zwaarder, dus duurder en minder zuinig. Hij is wel sneller, ligt beter op de weg. Interieur is wat netter, al is het interieur van de gt zeker niet verkeerd. Is hij die extra 3 a 4000 euro waard.. voor mij niet. Ik heb de clio nog om plezier te maken.
Logisch
Een rs is ook een stuk stugger, kan me ook voorstellen dat dat niet voor iedereen comfortabel genoeg is voor dagelijks gebruik.
Leuke auto hoor die GT.
Citaat van: Marcel op 31 januari, 2015, 22:09:04 PM
de versnellingen zijn wel aan de korte kant gekozen naar mijn mening maar dat zorgt er wel voor dat de auto alert reageert op gasgeven.
Dit klopt en is wel ff wennen, maar komt goed :-)
Nog chippen zoals gesuggereerd word op FB ?
Nee nog niet Marcel, eerst zo een tijdje rond rijden.
Nog wat foto's van gisteren, net nadat ik de auto geleverd had gekregen:
(http://www.r5at.com/twingo/twingogt13.jpg)
(http://www.r5at.com/twingo/twingogt14.jpg)
(http://www.r5at.com/twingo/twingogt15.jpg)
(http://www.r5at.com/twingo/twingogt16.jpg)
Nieuwe sticker geplakt dankzij Rein.
(https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11130192_10200755839536505_8761560745054177794_n.jpg?oh=347c0bcefa21c9368dddd4521d69bb08&oe=560BC43C)
Welkom beste Antoine.
Ik ben er al een tijdje Rein :-) :P
De Twingo is mooier geworden door je sticker. Binnenkort wordt hij eens goed uitgelijnd incl goede bandenspanning.
Ik wou al zeggen, dat doe je snel met die 335 berichten. ;D
Maar de stickers staan goed hoor.
Afgelopen weekend is de Twingo verlaagd met Eibach veren, 25 mm en voorzien van verse dempers (Bilstein). Vandaag is heb ik het camer op -1 graden laten zetten en goed laten uitlijnen. Deze combinatie geeft een wereld van verschil. Over een aantal maanden winterbanden er onder en dan gaat er een setje velgen naar de poedercoater.
Oja, tevens is de Twingo bij een stickerboer geweest.
(https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12036526_10201169281272290_2924310746829461129_n.jpg?oh=fe76c61a4b756f4b99ad7744aa410331&oe=568F9B9F)
(https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12039616_10201169277152187_5888826931308441105_n.jpg?oh=fc2c141f28c7464b3e5792a435377dea&oe=56A26E26)
(https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12063653_10201162518983237_8773078489530522661_n.jpg?oh=521d5745e3ba9112017e7aa5a19b53a7&oe=569ADA18)
Mooi gedaan! Wel jammer van de velgen Antoine, zou daar echt andere voor doen. Te oud onder een nieuwe auto
Dit is gedaan omdat ik andere velgen wilde maar geen geld had om ze te poedercoaten. Volgend jaar komen er Williams velgen onder in een speciale kleur :-)
Nieuwe kleur, voor oude velgen:
(https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10309648_10201534988174734_7985065251081409191_n.jpg?oh=1d81b2c139119b99bcc11fe885db0075&oe=57537468)
Dat past wel mooi bij het donker blauw van de Clio.
en bij het zilver van de Twingo Marcel ;)
Aha, ben benieuwd.
Nog een paar weken wachten en dan worden ze gemonteerd, samen met een opnieuw bekleed stuur.
(https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1934502_10201680183964538_695530493286620580_n.jpg?oh=0009fa86fcdc0ab46d450f2d62cf50c8&oe=578D7AEE)
Mooie combi !
Dank je Marcel. ;)
Ziet er nu al mooi uit!! Benieuwd naar het resultaat.
Dat staat niet verkeerd. /worship
Nice!! 8)
Bedankt. Ik ben nog bezig met de naaf kapjes maar het weer wil niet echt meewerken. Maandag ga ik een afspraak maken om mij stuur te laten bekleden met echt leer. Deze wordt bekleed in de kleuren van de auto. Marcel, prijs was vergelijkbaar met Duitsland, alleen handwerk ipv het machinaal gestikt leer..
Netjes! Ben erg benieuwd hoe de velgen zullen staan ;D
Het stuur is over een week of 3 klaar denk ik. De velgen worden volgend weekend gemonteerd
De velgen zijn gemonteerd. Nu nog een goede manier verzinnen om de naafkapjes te monteren en welke. Ik zit er over te denken niet de originele te monteren maar gewoon een vlakke versie.
(https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t31.0-8/s2048x2048/12968077_10201819794254708_7648591066138183222_o.jpg)
Mooi !
Dat staat goed :)
Netjes! ;D
Vrijdag een kleine bestelling geplaatst bij Pro Flock.. samen met het nieuwe stuur moet dat een mooie effect gaan geven (hoop ik)
Mijn 'nieuwe' dashboard delen:
(https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13151477_10201912746418454_2503254075024006883_n.jpg?oh=e02aa008267289ee1141418c15001e3e&oe=57A56423)
en het opnieuw beklede stuur in 2 kleuren, wat niet erg duidelijk opvalt op de foto.
(https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13124561_10201908985564435_3268108186627534447_n.jpg?oh=89bd17c6f8798a70755bfb973a5fe3b8&oe=57E4E74D)
Mooi geflockt, zal vast mooi staan als het in de auto zit.
Was het stuur slecht dat het opnieuw bekleed moest worden of ging het om de 2 kleuren?
Zoals bij elk stuur liet ook bij deze de verf los. Volgens de bekleder is het echter wel echt leer. Nu zit er kwaliteits leer op waarvan niet alleen de bovenkant voorzien is van een kleur.
Klopt, zelfs in de goedkopere modellen is het vaker wel dan niet echt leer. In de duurdere modellen zo als de GT sowieso altijd leer.
Ziet er weer netjes uit, kwaliteit van de verf is belangrijker dan de kwaliteit van het leer (zweet en ringen beschadigen de verf, zo lang de verf goed blijft, blijft het leer ook goed :) )
Dit was echt handwerk. Ik ga morgen het stuur ophalen en krijg dan meteen 21 foto's van de werkzaamheden.
Vandaag het stuur opgehaald. Ik had gedacht dat het kleur verschil iets duidelijker zichtbaar was, maar ik vind het zo ook goed.
Dit was ongeveer 8 uur handwerk.
Wat een priegelwerk moet dat zijn maar het ziet er netjes uit.
Stuur ziet er erg netjes uit zo, de geflockte delen zullen ook net een wat exclusievere uitstraling geven :)
Je hebt de foto's gezien Marcel. Ik zal het niet kunnen denk ik.
Bedankt voor de reacties.
Ieder zijn vak en een vrachtwagen geduld !!
Het kale stuur:
(https://scontent.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13220780_10201928215685176_3566187835772673247_o.jpg)
Bezig met de zijkanten:
(https://scontent.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13221135_10201928215565173_2572760357068661133_o.jpg)
Citaat van: Bandencentrum Jan Steverink......... tevredenZaterdag kregen we bezoek van een klant uit het zuiden des lands die de afgelopen maanden de trillingen in het stuur van zijn Renault Twingo GT nergens weg gebalanceerd kon krijgen.
Al snel bleek een velg niet helemaal recht en een andere velg te vol met met zink geplakt te zijn. Opnieuw balanceren en de niet zo fijne velg naar achter bleek de oplossing. Op verzoek nog een uitlijn controle gedaan waarbij geen bijzonderheden werden gevonden. De klant liet later onder meer weten: 'Na iets meer dan 1,5 uur was alles geregeld en tijd om weer te vertrekken. Mijn ervaringen tot nu toe; ik voel geen trilling meer in het stuur. Conclusie: ik ben erg tevreden over de werkzaamheden van bandencentrum Jan Steverink in Apeldoorn.'
Uitlijnen kan nooit kwaad, gebeurt veel te weinig.
Omdat ik een trilling had wilde ik diverse dingen laten controleren. De uitlijning stond nog hetzelfde als 1 jaar geleden. Echter 1 velg was niet helemaal recht, de velg heeft een bekend bedrijf wel 'gericht' ... Maar goed, die ligt nu achter en heb nu geen trillingen meer in de auto.
Je moet wat als je deze ex Frans Verschuur velgen onder de auto wil hebben :-)
Blijkt ook dat 3 van de 4 velgen geen 'straat versie's' zijn. Ze zijn iets lichter en hebben geen gleuf voor montage van de centercap.
Blijven wel de mooiste jaren 90 wielen 8)
Nou.. de standaard Speedline's vind ik ook erg mooi Maarten-Jan.
Jazeker, die komen ook wel in de top 3!
Nadat de Twingo bijna naar mijn zin was (eigenlijk alleen nog de speling in de stoel verhelpen) is hij nu een golf bal geworden. De Twingo heeft diverse ijsballen mogen koppen tijdens de zomerse avond van afgelopen donderdag.
Normaal staat mijn clio in de garage, maar omdat ik wil rijden tot 30 juli staat hij op dit moment buiten. Je raad het al, ook dit is een golfbal. Het is wel minder erg dan de Twingo op het eerste gezicht. Ik ben gisteren naar de garage geweest en mag denk ik blij zijn dat hij niet binnen stond want dan was er meer schade. Mijn garage staat in het 'oorlogsgebied' , wat een slagveld daar.. elk huis heeft schade aan het dak en heel het dorp is wel bezig met iets..
Helaas is de verzekering van de Clio 3 jaar geleden, na schorsing, verkeerd afgesloten ofzo. Ik heb altijd een wa + verzekering gehad, behalve nu.. :-[
Om een beetje positief af te sluiten.. De Twingo wordt 'gratis' gerepareerd en mij is verteld dat ik er niets meer van ga zien.
Da's flink balen Antoine :-X :'(
Dat is echt verschrikkelijk balen zeg :-[
Mijn schade valt nog mee in vergelijk met die van de mensen die op 5 km van mijn woning wonen.
Daar wordt je niet vrolijk van !! Met de deuken dokters van tegenwoordig komt het wel goed met de auto.
Ik denk ook wel dat het goed komt met de twingo. De clio wordt een ander verhaal. Daarvoor ga ik opzoek naar een zzper. Geen schade bedrijf maar direct naar de persoon die het werk daadwerkelijk verricht. Dit schild iig al een aantal %.
Als kadotje voor de vakantie heb ik gisteren een Solex s3800 gekocht. Een solex uit 1966 met zijn kleine problemen. Het is een keer iets anders als een Renault :-)
Leuk :D, lekker op rond toeren met dit mooie weer.
Gisteren een stukje gereden maar dat valt niet mee met al die vliegen.. ik ga maar een bril kopen :-)
Gaaf Antoinne, heb er zelf ook 1 staan. Volgens mij zit de nummerplaat uit 1966 er zelfs nog op. 8)
Dank je Chris. Ik lacheck me kapot op dat ding :-)
Volgende week begon ik met dingen te demonteren en repareren. Morgen eerst eens kijken welk gereedschap ik moet hebben. Ik weet 2 steeksleutel alleen niet welke maat. Ik ga beginnen met de wielnaven, deze hebben een kleine speling. Je moet daar een platte steeksleutel hebben alleen hebben ze die in 4 maten... dus eerst maar ff opmeten. Oja en een stukje rijden.
Een fototje van de dag van aanschaf.
(https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13700137_10202188885481758_4930264558341097268_n.jpg?oh=1fbb9a57c3e1815607808bf552367120&oe=582295FA)
Gisteren maar een Facebook pagina aangemaakt : solex 3800 liefhebbers. Aangezien www.renault5alpineturbo.com verdwijnt heb ik weer wat tijd over :-)
Zonde zeg. Laat je hem ook niet in de lucht hangen?!
Nee sorry Chris, ik heb er helemaal geen zin meer in. Tijd voor iets nieuws ;)
De pagina wordt overgenomen door een bekende. Ik denk dat het wel goed gaat komen :-)
De Twingo is weer strak, na het verwijderen van ongeveer 400 deukjes. Vandaag de moet bij elkaar geraapt om de geflockte delen te monteren van het dashboard.
(https://scontent.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14257456_10202360904462125_5377965685087719250_o.jpg)
Geen brandend airbag lampje ?
Nee helemaal niets, geen centje pijn.
Waardoor krijg je een airbag foutmelding dan?
En is die bovenkap er makkelijk af te klikken?
Ik was bang dat ik een foutmelding ging krijgen. Demonteren is vrij gemakkelijk Willeon, kijk maar eens in mijn Twingo map op facebook.
Vandaag het bedrag doorgekregen gekregen wat mijn verzekering gaat uitkeren aan het reparatiebedrijf.. meer dan 3000 euro.
Sodeju! Da's niet mis!
Ik vond het ook een hoog bedrag. Nu snap ik wel waarom wagens met een dagwaarde van minder dan 5000 total loss verklaard werden.
Sinds vandaag staat de Clio te koop. Er is al 1 gegadigde en die persoon heeft voorrang. Misschien gaat de Twingo ook weg en komt er iets anders, wel Renault natuurlijk.
Linkje van de advertentie van de Clio?
Hij staat nergens geadverteerd Willeon.
Maar hoe kunnen wij dan weten wat de vraagprijs is / wat de exacte specificaties zijn ? Dit aangezien de foto's hier ook niet meer werken.
Je geeft aan dat er 1 gegadigde is en dat die persoon voorrang heeft, dus feitelijk is je auto nu al verkocht dan ?
Dit moet je niet doen Antoinne. Laat je Clio even goed onder handen nemen zodat je gevoel weer terug komt.
Voor 90% zeker gaat de Twingo ook weg en kom er een leuke vervanger voor in de plaats. Dit alles weet ik misschien over 1 week al te melden.
Twingo RS ?
Nee iets groter en sneller. :P
Megane II RS.
Of een ander merk ?
Nee een Clio III rs maar moet wel een mooie zijn. De zoektocht kan nog wel ff duren dus. Hebben jullie niets staan?
Die moet je wel kunnen vinden.
Bij Indumij staat er alleen een IV RS te koop in Oosterhout.
Ik heb er 3 op het oog. Maandag ga ik kijken bij 1 met Recardo''s. Ik ben benieuwd of de stoelen fijn zitten voor langere tijd. Zoniet dan vallen diegene met ricardo's al af. Kleur.. wit, blauw of Zwart en ook in die volgorde orde. Daarnaast liefst een cup , ouder type velgen (de open velgen vind ik minder mooi) en max 100000 km.
Na morgen de Clio 16v percies 19 jaar op naam te hebben staan, ga ik as vrijdag kijken voor een/DE vervanger. De Twingo gaat weg en in daarvoor in plaats komt een Clio III RS. Me happy! Nu maar hopen dat de mooiste ook de beste is.
Gefeliciteerd!! /worship
Je was er vroeg bij Rik. Ik heb hem pas om 14 uur gekocht.. een witte rs cup met zwarte velgen
Gefeliciteerd Antoine.
Gefeliciteerd !!
Weet je al welke banden er op gaan !?
Bij deze moet ik ze niet vervangen. Heb Michelin met 7 mm
Gaaf Antoine, gefeliciteerd! Heb je foto's?
Ja ik heb er een paar maar nu geen mogelijkheid om ze plaatsen.
De Clio 16v is helaas vandaag verkocht en is richting Bleiswijk.