-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - Renault Actueel

#1
We zijn er de hele dag bij! 😎👊
#2
Ja, ik heb er nu al zin in!!!  8)
#3
Citaat van: Michael Verheijen op 20 september, 2016, 20:03:51 PM
Citaat van: ClubRenault op 20 september, 2016, 19:12:47 PM
Is er nog plek voor een Twingo GT?  :)

Nee, want de eigenaar moet foto's maken...  :P :P :P hahaha Dat ging vorig jaar namelijk erg goed. /worship
Ik hoop dat het rijden net zo goed gaat! Ik heb de aanmelding ingevuld, geen idee wat ik me nu weer op de hals gehaald heb, maar we gaan het meemaken.  8)
#4
Hahaha  ;D Ik denk dat het tijd wordt voor een actioncam in de auto. :)
#5
Is er nog plek voor een Twingo GT?  :)
#6
Meetings en Evenementen / Renaultoloog Festival 2016
15 augustus, 2016, 21:42:29 PM
Nog 4 weken en dan barst het Renaultoloog Festival los. Dit zeer gevarieerde evenement is zeker de moeite van het bezoeken waard. Het mooie van dit festival zijn de gemoedelijke sfeer, maar ook dat het evenement over Renault in de breedste zin van het woord gaat. Lees het volledige bericht op Renault Actueel
#7
Naar aanleiding van de artikelen over de Openingsmeeting die de Renault Tuning Club samen met de Club Renault Sportives organiseert bij Renaultdealer Van Kesteren in Kampen kwam Renault Actueel in contact met Stefan Mälzer. Stefan is, voor wie 'm niet kent, de directeur van Elia Tuning & Design. Deze Duitse firma heeft zich toegelegd op het tunen en stylen van Renault, Dacia en Nissan.

Lees het volledige bericht hier:
http://www.renaultactueel.nl/2016/03/renault-actueel-haalt-elia-naar-rtccrs-openingsmeeting/
#8
Verslagen / Re: Alpine rally 8 november
09 november, 2015, 22:11:55 PM
Een verslag van mij volgt later deze week. Het was een supermooie rit en erg gezellig!
#9
Verslagen / Re: HRD & R5 Re5ival 2015
17 september, 2015, 07:27:32 AM
Citaat van: Leroy op 14 september, 2015, 00:22:26 AM
Bart, had je het lijstje al ontvangen? Ben erg benieuwd naar de foto's!

Nee, maar met losse mailadressen en startnummers gaat t prima hoor!  :)
#10
Verslagen / Re: HRD & R5 Re5ival 2015
11 september, 2015, 20:20:42 PM
Hoihoi!

Wat was het leuk op het TT Circuit in Assen. Ik ben nog steeds aan het nagenieten van de vele foto's  ;) Als iemand mij zou kunnen voorzien van een lijstje met startnummers van de auto's en de daarbij behorende mailadressen, dan kan ik de foto's via WeTransfer in hoge resolutie doorsturen naar de rijders. Het lijstje kan naar redactie@renaultactueel.nl

Groetjes van de "Officiële" fotograaf *KUCH*  ;D

Bart
#11
Meetings en Evenementen / Re: HRD Assen September
04 september, 2015, 20:48:53 PM
Ik zie dat ik dinsdag weer een prachtige variëteit aan bolides voor m'n lens krijg om op te schieten!  ;)
#12
Hoi Marcel,

Heb je al meer details over de nachtrally?

Groetjes van Bart